.

Stavba Domu(NaruSaku,KibaHina,NejiTenten)

22. října 2008 v 18:20 | sara |  jednorázovky

Takže moje první povídka vlastně jednorázovka tak se prosím neděste až to budete číst já vím že je to hrůza pokusím se v tom zlepšitKdyž Vyhořelo pár domů od nehody kvůli Akatsuki všichni se zapojili aby postavili zpět domy a jelikož tým Kakashi,tým 8 a ani tým Gai neměli misi tak se dali do práce.

Po cestě na stavbu domu Naruto potkal Sakuru. Ahoj Sakuro jak se máš taky jdeš pomoct se stavbou domu?,Ano Naruto a ty,to se ví že jo od čeho bych tady taky potom byl že,Naruto se usmíval jak jen mohl a Sakura taky.

Po cestě na stavbu domu Kiba potkal Hinatu zeptal se jí a taky se trochu červenal,Hinato taky jdeš pomoct se stavbou domu?,ano Kibo doufám že tam bude Naruto-kun,potom co Hinata řekl Kiba byl z toho trochu zkleslý ale řekl jí že jí rád pomůže potom se ještě chvilku bavili,ale potom se rychle vydali na cestu.


Neji šel sám ale najednou k němu přiskočila Tenten a řekla mu že taky ještě vzpomíná na smrt Leeho ale že život jde dál Neji se naštval a odbyl ji jak nejhůř to šlo Tenten se zastavila a byla z toho co jí řekl Neji úplně skleslá protože Nejiho milovala jak to jen šlo.

Když všichni dorazili na stavbu domu tak se pozdravili.Přišli k vedoucímu a zeptali se co mají dělat a on jim řekl ať si támhle oblečou kalhoty a dají se do práce.Když už se všichni oblékli děvčata pod kalhotami měli ještě trička což kluky trochu štvalo ale za to kluci měli celý vrch dole a děvčata se na ně nemohli vynadívat. Ke všemu překvapení Hinata ne že by se na Naruta nepodívala ale víc se dívala na Kibu a červenala se tak jak jen to jde.

Sakura zase nemohla zpustit oči z Naruta jak měl vypracované tělo když se od jeho těla odtrhla očima tak řekla že půjdou do práce ne a všichni se rozešli Tenten ještě chvilku koukala na Nejiho a nevěřila že má tak krásné tělo když se z jeho těla odtrhla tak kněmu a řekla mu:Neji je mi líto co jsem řekla o Leem a mimochodem sluší ti to u téhle věty se Tenten hrozně červenala ale nejen ona i Neji a tak Tenten řekla že si už by měli jít pracovat a taky šli.


Hinata ještě chvíli stála před Kibou.K-k-k-k-i-i-b-b-o-o-? a u toho se červenala jak jen to šlo Kiba se na ni podíval a taky se začal hrozně červenat začal se k ní nebezpečně přibližovat najednou to Hinata zastavila a řekla:měli bychom jít pracovat a jen tak tak unikla od polibku co se jí Kiba snažil dát a tak se všichni dali do práce.


Naruto vytvořil pár stínových klonů a to Sakura nemohla už vydržet a začala se tak červenat že byla úplně horká protože kolem ní pobýhalo tolik polonahých Narutů že je nedokázala ani spočítat.Když byl dům hotový všichni se domluvili že půjdou do lázní.Když byli v lázních první znich vyšla Sakura a Naruto když se oblékli tak se Sakura šla projít a narazila na...............


Ještě v lázních se bavila Tenten a Hinata Hinata se Tenten zeptala jestli se jí pořád líbí Neji Tenten zrudla a řekla: Ano pořád ho šíleně miluju ale to obě nevěděli že Kiba poslouchá a Nejiho jenom dobře informuje.Pak se Tenten zeptala Hinaty:Hinato pořád se ti líbí Naruto?No já nevím Tenten už asi ne teď jsem se zamilovala do někoho jiného.Když to slyšel Kiba tak spadl do vody a Nejiho úplně opláchl vodou.Co to sakra děláš?Neji chceš vědět co o tobě řekla Tenten Neji se začervenal,vůbec mě to nezajímá,no tak dobře já jsem ti chtěl říct jak Tenten řekla že tě miluje ale když to nechceš slyšet tak dobře,COŽE? tak mi to rychle řekni,Kiba řekl všechno co slyšel a Neji to nevydržel a musel vyjít ven v tom vyšla i Tenten když se navzájem uviděli Tenten chtěla něco říct ale Neji ji zastavil tím že ji políbil byl to dlouhý polibek a Tenten mu ho opětovala když se Neji odtáhl řekl Miluji tě Tenten Tenten se na něho podívala Taky tě miluju Neji ale tentokrát ho políbila ona do toho polibku dali oba dva něhu a později i vášeň když se odtáhli tak tak šli k Nejimu a pak asi víte co se stalo:


Když vyšla Hinata vyšel i Kiba když Hinatu uviděl tak k ní přiběhl a musel se jí zeptat,Hinato tak do koho si zamilovaná? Hinatu to překvapilo,K-k-k-k-i-i-i-i-b-b-b-b-o-o-o-o t-t-y-y s-s-i-i p-p-o-o-s-s-l-l-o-o-u-u-ch-ch-ch-a-a-a-l-l-l?,ano a chci to vědět tak mi to prosím řekni,a proč to chceš vědět,protože protože Kiba byl tak nervozní jako nikdy,protože tě MILUJU než cokoliv Hinata řekla tak ji Kiba políbil a ona mu polibek taky opětovala pak se od něho odtrhla,taky tě miluju Kibo oba se začali usmívat,Hinato udělala si ze mě nejšťastnějšího člověka na světě na nic nečekali ani nešli do pokoje a vy víte co se stalo.


Takže Sakura se šla projít a narazila na Naruta Naruto se otočil Sakuro co tady děláš? Naruto byl u jezírka,Nar- než to Sakura dořekla zakopla o kámen opřela se o Naruta a spadla na něho když se oba dva vzpamatovali zjistili že leží na sobě jeden druhému se dívali do očí Naruto se k Sakuře začal nebezpečně přibližovat ale Sakuře to nevadilo za pár vteřin se jejich rty spojili byl to dlouhý polibek Sakura se od Naruta odtrhla a pošeptala mu do ucha,Naruto moc tě miluju,taky tě moc Miluju Sakuro znovu se políbili ale už v tom nebyla jenom něha ale i vášeň Naruto už to nemohl vydržet dal pod sebe Sakuru,Sakuro chceš to?ano Naruto chci Naruto se usmál za chvíli letělo oblečení Naruto si to náramně užíval a Sakura taky když přestali Naruto se podíval na Sakuru,Miluji tě Sakuro,taky tě miluju Naruto Uzumaki a stěmito slovy oba usnuli.


o týden později:

Sakura běžela za Narutem z novinou,Naruto jsem těhotná budeš táta Naruto se začal usmívat objal Sakuru,Sakuro jsem ten nejšťastnější člověk na světě v té příležitosti ji Naruto požádal o ruku Sakura přijala to samé se stalo i u Hinaty a Kibi a Tenten a Nejiho, o měsíc později byly svatby byli tam všichni jejich přátele když si řekli své ano Tsunade jim pogratulovala a řekla Narutovi že za rok jsou volby na Hokageho Naruto byl šťastný,neboj se bábi Tsunade já budu Hokage tomu věřte a najednou se všichni začali nahlas smát

o rok později:

Naruto se připravoval na volby na Hokageho Sakura ho povzbudila a Naruto dal pusu své dceři Yumi,Naruto mi půjdeme s tebou ,no jistě že ano právě jsem se na to chtěl zeptat Sakuro moc tě miluju i tebe Yumi mi tě taky moc milujeme ale už půjdeme a tak šli

u Hinaty a Kibi:

Kibo musíme si pospíšit nebo přijdeme pozdě na volhy Hokageho jistě Hinato hned tam budu a tak vyšli spolu se svým synem Yuuhim ,Hinato moc tě miluju a tebe taky Yuuhi mi tě taky milujeme ale už musíme jít nebo přijdeme pozdě a tak šli.


u Tenten a Nejiho:

Tenten musíme už jít nebo přijdeme pozdě ano Neji už jdu Tenten vyšla ze dveří i se svým synem Idatem Neji moc tě oba milujeme i já vás oba miluju Neji políbil Tenten a už šli


volby byli napínavé bylo tam spoustu kandidátů když vyšla Tsunade řekla,volby byli těsné ale šestým Hokagem se stal................................................................Naruto Uzumaki,Naruto byl tak šťastný že políbil Sakuru i svou dceru Yumi Tsunade mu předala kancelář a Sakura řekla,jsme na tebe tak pyšní bude z tebe takový Hokage jaký tu ještě nebyl děkujo Sakuro a políbil ji hned to všem šel říct Kakashi-senseiovi,Iruko-senseiovi,dokonce i Jiraiyovi všichni z toho byli nadšení druhý den Naruto vyšel na balkon byla tan celá Konoha Naruto zvolal,já jsem Naruto Uzumaki tuhle vesnici budu chránit svým životem jako šestý Hokage!


o jedenáct let později:

když děti dokončili akademii rozdělovali se tými a kdo byl jiný než Yumi,Yuuhi a Idate spolu v týmu všichni s toho byli šťastní Yumi byla krásná jako Sakura ale povahu měla po Narutovi,Yuuhi byl silný jako Kiba a krásný jako Hinata a Idate byl silný po Nejim a krásný po Tenten a tak začala nová éra týmu 7 Naruto a Sakura byli šťastní Hinata a Kiba byli šťastní Neji a Tenten byli šťastní
všichni se měli rádi a milovali se po měsíci měl tým 7 svou první misi a všichni tři zvolali:JDEME NA TO!!!
KONEC
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tobiska-tvoje SBéčko Tobiska-tvoje SBéčko | E-mail | Web | 26. prosince 2008 v 16:48 | Reagovat

to jééé krasnééé upe bomba :D

2 Deny Deny | Web | 24. ledna 2009 v 15:23 | Reagovat

moc hezký...

3 Sakura Asuki (Hatake)-Kejla Sakura Asuki (Hatake)-Kejla | Web | 25. ledna 2009 v 0:02 | Reagovat

na to že to byla 1 povídka je to dobré, jenom bych tam pořád neopakovala třeba jedno slovo 7x :-D jinak dobrý :-D

4 simiska111 simiska111 | E-mail | Web | 5. února 2009 v 18:04 | Reagovat

to je děsně vodfláklí!!

5 Pink /S/ Pink /S/ | Web | 9. března 2009 v 10:25 | Reagovat

Pro simiska111:Nekritizuj!!!! Ty to říkáš jen proto,že závidíš,že tak hezky píše povídky. Ty to asi neumíš a proto závidíš.

6 Tumbajsíííík Tumbajsíííík | 22. prosince 2013 v 19:29 | Reagovat

Moc hezké, akorát hodně opakuješ slova ;).

7 Katalog domů Katalog domů | Web | 26. května 2014 v 21:22 | Reagovat

Po cestě na stavbu domu Kiba potkal Hinatu zeptal se jí a taky se trochu červenal,Hinato taky jdeš pomoct se stavbou domu?

8 šigy šigy | 23. července 2015 v 11:28 | Reagovat

Chcete vyčistit vaši domácí klimatizaci?

http://www.encofaservis.cz/produkty/cisteni-klimatizace/

9 Lenkyna Lenkyna | 27. července 2015 v 10:44 | Reagovat
10 Nobile Nobile | 24. srpna 2015 v 11:20 | Reagovat

Vzduchotechnika a klimatizace:

http://www.kskpraha.cz/vzduchotechnika.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama