.

Konoha Gympl 14

23. listopadu 2008 v 23:01 | sara |  Konoha Gympl
takže je tu čtrnáctka tenhle díl není nic moc ale je takže doufám že se vám bude líbit a neusnete u toho xD
O dva roky později....

Takže třído jak víte tak se blíží maturita a maturitní ples doufám že jste připraveni(Kakashi-sensei)
To je otrava(Shikamaru)
Všichni kluci se shodli že by radši doma hráli videohry než jít na maturitní ples.Za to holky se nemohli dočkat každá už měla dopředu připravený program na večer a to kluky ještě víc znervozňovalo.

Sakura a Naruto:

Naruto už jsme skoro vyšli střední nepřijde ti že to nějak rychle uběhlo?(Sakura)
Ne Sakuro-chan mám to pořád před očima naše základka pak prvák,druhák,třeťák a teď jsme ve čtvrtém ročníku skoro na konci na ty časy nikdy nezapomenu-řekl Naruto a usmíval se
Máš pravdu Naruto nikdo z nás nezapomene na naše společné chvíle na to jak jsme se jsem vydřeli a hlavně na naše lásky-řekla Sakura a usmála se na Naruta
Ano Sakuro-chan hlavně na to(Naruto),ještě chvíli se tak bavili a leželi vedle sebe po chvilce se zvedli a šli na hodinu.

Když skončila jejich poslední hodina na střední tak se scilovalo s plesu všichni čtvrťáci se rozlučovali s nováčky a ostatními i s učiteli ale ti se přece budou loučit ještě na plese,Potom většina opouštěla práh školy s brekem ale věděli že se do ní určitě ještě vrátí možná po čase nebo když půjdou jejich děti do školy kdo ví ale to už je na osudu a ten nezměníme.

U holek doma

Sakuro už víš co si vezmeš za šaty na ples?(Temari)
Ještě ne a ty?(Sakura)
No víš já chtěla jsem vám udělat takový návrh kdyby se vám líbil(Temari)
No tak rychle vyklop to(Ino)
Tak dobře poslouchejte....

U kluků doma

Hej kluci musím vám něco říct(Sasuke)
Co se děje Sasuke?(Naruto)
No víte kluci já a Kira tady už na ples nebudeme(Sasuke)
Cože jakto?(Neji)
No stěhujeme se pryč do ciziny za Kiřinými rodičemi a taky si tam najdu dobrou práci(Sasuke)
No když je to tvoje přání Sasuke tak mi ti nebudeme stát v cestě ale budeš nám tu chybět(Shikamaru)
I vy mi budete chybět kluci ale já už opravdu musím jít nebo mi odletí letadlo(Sasuke)
Tak se měj Sasuke a někdy se za námi přijď podívat(Sai)
A taky nám piš jasný(Naruto)
No jasně že jo tak se mějte kluci (Sasuke)

Zpátky u holek

To je skvělý nápad Temari to berem(Sakura)
No víte holky já vám musím něco říct(Kira)
Co se děje Kiro?(Sakura)
Kira řekla všechno co Sasuke,nakonec se s holkama rozloučila a šla na letiště tam se setkala se Sasukem a potom odletěli párkrát své přátele zase navštívili a vrátili se domů ale to už je konec Kiry a Sasukeho dvou zamilovaných lidí co měli spolu nakonec dvě děti a tak žili šťastně až do ale lůja.Tak a teď zpátky k realitě.

Nastal den maturitního plesu všichni se těšili teda až na kluky.
Chlapci už čekali na holky před bytem aby si je mohli vyzvednout.

Když děvčata vyšla přd dům kluci se divili jak moc jim to sluší ale dokonce I holky se divili že jsou kluci dobře oblečení.

Všichni už dorazili dokonce I učitelé tam byli včas všichni se dobře bavil.

U Hinaty a Kiby:

Hinato chtěl jsem ti něco říct(Kiba)
A co?(Hin)
No...víš...já...já...tě....já...tě-Kiba byl tak nervozní jako nikdy Hinata se na něho dívala nechápavým výrazem a to Kibu ještě víc znervozňovalo.
Hinato já tě miluju-řekl Kiba už klidněji ale Hinata nebyla vůbec klidná dívala se na Kibu a Kiba se díval na ni Hinata po chvíli svěsila hlavu a začala brečet

Hinato co se stalo?-ptal se nechápavě Kiba
Hinata se na Kibu taky podívala a usmála se
Taky tě miluju Kibo-řekla šťastně Hinata a Kiba ji objal a políbil


Kiba se potom zvedl a požádal Hinatu o tanec.

U Sakury a Naruta:

Sakuro-chan co myslíš změní se naše životy tím že už nechodíme na střední školu?(Naruto)
Myslím si že všichni zůstaneme stejní protože jsme všichni přátelé a tak to taky navždy zůstane(Sakura)

Máš pravdu Sakuro-chan jako vždycky-usmál se Naruto a políbil Sakuru a jako Kiba tak Naruto požádal o tanec Sakuru.Když se schilovalo ke konci plesu tak každý z kluků měl rezervovaný pokoj na hotelu teda až na Kibu,a Naruta ti totiž vyhráli že budou mít byty.(na co asi xD)

Sakura šla s Narutem k němu do bytu.
Sakuro-chan dáš si něco?(Naruto)
Ne díky Naruto už jsem jedla-usmála se Sakura

Naruto na nic nečekal přišel k Sakuře a začal ji vášnivě líbat


,z líbání se přesunuli k posteli Naruto Sakuru na postel jemně položil a začal s ní strhávat všechno oblečení co měla(měla na sobě jenom šaty a kalhotky takže to Naruto neměl moc těžké xD)a ani Sakura nezůstala pozadu když byli oba nazí tak se Naruto podíval na Sakuru tázavím pohledem Sakura jenom přikývla a tak Naruto pomalu vnikl do Sakury ,Sakura ucítila ostrou bolest kterou vystřídala ohromná slast Sakura začala hlasitě sténat a to Naruta ještě víc vzrušovalo když oba dosáhli vrcholu tak Naruto zůstal ležet na Sakuře a potom s úsměvem oba usnuli.


U Kiby a Hinaty:

Hinata odemkla byt a s Kibou vešli dovnitř Kiba na nic nečekal a když Hinata zavřela dveře vzal ji Kiba do jejího pokoje tam se stalo to samé co u Naruta a Sakury když oba dosáhli vrcholu tak se na sebe ještě podívali a hned usnuli.

Jako první ráno se probudil/a.....................................

Tak to byla čtrnáctka mě se po ní vážně bude stýskat I když bude asi jeden nebo dva díli ale přesto nesmím na to myslet musím myslet na to žejakmile dopíšu tuhle začnu psát druhou aspoň nějaká ůtěcha no ale zpátky k povídce další díl bude až o výkendu takže pápá xD
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 monisska monisska | 24. listopadu 2008 v 15:26 | Reagovat

super uz se tesim na dalsi dil

2 Kazuka Inuzuka Kazuka Inuzuka | E-mail | Web | 24. listopadu 2008 v 17:19 | Reagovat

Moc moc super! Už se moc těším na další díl! No jo taky se mi moc bude stýkat po téhle povídce, ale snad nás utěší ta nová povídka! Určitě jo, protože píšeš moc skvěle!

3 Tobiska Tobiska | 27. listopadu 2008 v 18:38 | Reagovat

dalšíííííííí dííííííííít joooooooooo dobrááááááá povidkáááááá joooooooooo

4 RobertCup RobertCup | E-mail | Web | 25. června 2018 v 15:11 | Reagovat

После того как проект согласован, заключают договор с подрядчиком, где обязательно указывается смета. Начинать строительные работы можно с того момента, когда подрядчик получает проект: эскиз и рабочую документацию.
Даже если в процессе строительства http://buuilding.byethost12.com/

5 RickyAbili RickyAbili | E-mail | Web | 11. července 2018 v 17:25 | Reagovat

Среди элементов для монтажа съемной опалубки есть щиты прямой и угловой формы, детали для изготовления перекрытий, колонн и других объектов. Применяя данные элементы, строители могут воплотить в жизнь любые архитектурные задумки. Особая разновидность – это опалубка http://builderbest.byethost7.com/ скользящего вида, которую используют для отливки пустотелых конструкций. Материалом для изготовления съемной опалубки выступает фанера или металл, причем и тот и другой вариант имеют свои характерные черты. Так, металлические щиты способны выдержать более 250 циклов заливания бетона, однако монтировать и разбирать их сложно.

6 ShaylaeducK ShaylaeducK | E-mail | 11. září 2018 v 3:52 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://sapphiredev.org/forums/viewtopic.php?f=15&t=125489

7 ShaylaeducK ShaylaeducK | E-mail | 12. září 2018 v 3:37 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://XEvil.net/

8 Timothynes Timothynes | E-mail | Web | 18. září 2018 v 18:33 | Reagovat

Asked on 11:10am, 13 June 2018 Report Last Answered on 7:53pm, 13 June 2018 6 AnswersNot lactose intolerant Asked on 8:13am, 13 June 2018 Report Last Answered on 12:15pm, 13 June 2018 9 AnswersNew childcare subsidy Asked on 8:10am, 13 June 2018 Report Last Answered on 8:43pm, 13 June 2018 6 AnswersBabysitter Asked on 7:31am, 13 June 2018 Report Last Answered on 11:13am, 13 June 2018 Recent Product Reviews RSPCA AllwormerGreat choice for pet loversif you love your cats like I do and you love RSPCA which is where I adopted my cats then this is a great product. From a purpose built induction plan to structured training and development which shows how much we want you to succeed and develop your career. Grindr is free to use and advertisement-supported, but the premium version, Grindr Xtra, offers ad-free browsing in addition to other features like adding multiple Tribes and advanced search filters. If a woman wants to place her profile on RomanceCompass. Enjoy your home in Spain Do you have any questions? Saturday Evening An informal self-service buffet will be arranged for all those attending the meeting who wold like. Genuine adult dating Have you joined a casual adult dating website before and had no success? Could it happen again? Because there are no costs. You can connect your Lovoo account with Facebook or Instagram. Register for free and start dating today. This can be very useful information when it comes to getting to know your fellow online participants. In diesem Preis ist sogar die Bereitstellung von zwei Slalom-Autos vom Typ Opel Corsa eingeschlossen. By clicking on this button I confirm that I have read and agree to the Terms and Conditions, Privacy Policy and Cookie PolicyLike on Facebook Follow on Twitter Circle in Google plusInterracial Friends Date does not conduct online dating background checks on member or users of this free dating site. This is just one interpretation of Hopkins's most famous poem, one which he felt was his best.  http://fusd.cancerlungsymptom.pp.ua  He paid thousands of dollars for electric lighting, including bringing electricity and building a bank, as well as a road into the Cahuenga Pass. There are no catches, fees, credits, coupons, gimmicks or surprises at Connecting Singles. While some are just apps, a few also have desktop sites you can log into on your computer -- and there's no shame in using more than one service at a time.  http://aqad.engelaxil.pp.ua  Recently, members there may have noticed that they can no longer search for specific usernames and rumors are spreading that this will soon become a paid feature for upgraded members only. He is thought to have suffered throughout his life from what today might be diagnosed as either bipolar disorder or chronic unipolar depression, and battled a deep sense of melancholic anguish. This method becomes very popular among people of all genders and ages.  http://dyec.engelaxil.pp.ua  Heck, I took a several years break and it has just become worse. Of course, your endeavor will not remain unrewarded. If you are going through a divorce or looking to start being social after your divorce, check out modernshift.  http://tdfu.davis-inc.pp.ua  We will match you with a fellow around the world to have 1-1 random live chat with someone. Our routers and switches are made by Juniper. Join speed dating and singles events with fast first dates and look out the upcoming speed dating events in your area.

9 Nikkatam Nikkatam | E-mail | Web | 20. září 2018 v 7:23 | Reagovat

Hello! How can I contact Admin?
vfgrR55438

10 JackssFeads JackssFeads | E-mail | Web | 25. září 2018 v 13:19 | Reagovat

Hello, Downloads music club Djs mp3.
Trance/Dance/House/Electro...
http://0daymusic.org

Best Regards,
Robert

11 JerryAmads JerryAmads | E-mail | Web | 27. září 2018 v 5:53 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

12 Kevingeoks Kevingeoks | E-mail | Web | 28. září 2018 v 5:21 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

13 MichaelFew MichaelFew | E-mail | Web | 28. září 2018 v 5:22 | Reagovat
14 Jeffreyglarm Jeffreyglarm | E-mail | Web | 28. září 2018 v 5:29 | Reagovat

極道光碟屋 V女優光碟.名器專賣(未滿18歲禁止) http://avgood-store.com/

15 Nelsongibia Nelsongibia | E-mail | Web | 28. září 2018 v 5:45 | Reagovat

後宮情色線上影音網 - 中文有碼 中文無碼 番號搜索 http://50-video.com/

16 WilliamPeefs WilliamPeefs | E-mail | Web | 28. září 2018 v 5:48 | Reagovat

後宮情色網-優惠多多,紅利集點,AV女優最齊全,天天更新 http://168.av-50.com/

17 ScottSen ScottSen | E-mail | Web | 28. září 2018 v 5:50 | Reagovat

XYZ|國中基測|基測|基測歷屆試題|命題光碟|基測中心|基測試題 http://xyz.net.tw/

18 XEvilBestTrurf XEvilBestTrurf | E-mail | 28. září 2018 v 16:23 | Reagovat

Yep, f*kin sp*am. Yes, yes, yes, AGAIN. And - yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT! :)
Because XEvil 4.0 WAS RELEASED! It's bypass ANY captcha included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3.
Neeed more info (just to...maybe kill this Evil? ;))

Just Google or YouTube for it.
You'll be impressed.

Peace! :)

19 Jimmywrell Jimmywrell | E-mail | Web | 1. října 2018 v 7:31 | Reagovat

台北市-萬華【禾云室內設計│台北城市工程】─萬華室內設計│萬華裝潢統包│萬華木作工程 http://interior-plan.com/

20 StevenLoowl StevenLoowl | E-mail | Web | 1. října 2018 v 7:33 | Reagovat

後宮情色線上影音網 - 中文有碼 中文無碼 番號搜索 http://50-video.com/

21 Rogerdiema Rogerdiema | E-mail | Web | 1. října 2018 v 7:34 | Reagovat

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

https://mic-shop.com/

22 PatrickDom PatrickDom | E-mail | Web | 1. října 2018 v 7:34 | Reagovat

綠屋家居: GREEN HOUSE 北歐傢俱-台中家具 http://www.greenhouse.net.tw/

23 ScottSen ScottSen | E-mail | Web | 1. října 2018 v 7:34 | Reagovat

XYZ|國中基測|基測|基測歷屆試題|命題光碟|基測中心|基測試題 http://xyz.net.tw/

24 WilliamPeefs WilliamPeefs | E-mail | Web | 1. října 2018 v 7:51 | Reagovat

後宮情色網-優惠多多,紅利集點,AV女優最齊全,天天更新 http://168.av-50.com/

25 TravisAmush TravisAmush | E-mail | Web | 2. října 2018 v 6:27 | Reagovat

民視眼鏡 - 媒體認證台北市士林最便宜眼鏡配到好

http://www.people-eye.com.tw/

26 RichardQuode RichardQuode | E-mail | Web | 3. října 2018 v 0:38 | Reagovat

Legal Dianabol http://bestanabolsupl.com/  share

27 Nikkatam Nikkatam | E-mail | Web | 4. října 2018 v 2:35 | Reagovat

naked pictures of girls gone wild
http://babevdul.arbitraj-movie.ru/
house fanfiction erotic
http://rusgirlsfoto.sexydojki.ru/
fre one minute adult video clips

fbn333tygr55fe4

28 CecilDip CecilDip | E-mail | Web | 4. října 2018 v 14:15 | Reagovat
29 RomanEmaig RomanEmaig | E-mail | Web | 4. října 2018 v 22:43 | Reagovat
30 TommyTup TommyTup | E-mail | Web | 5. října 2018 v 0:32 | Reagovat

USAUK <a href="http://bestanabolsupl.com/">Clenbuterol for sale</a> shop

31 RichardQuode RichardQuode | E-mail | Web | 5. října 2018 v 0:46 | Reagovat

More info: <a href="http://bestanabolsupl.com/">buy clenbuterol</a>  share

32 RichardQuode RichardQuode | E-mail | Web | 6. října 2018 v 13:16 | Reagovat

More info: <a href="http://bestanabolsupl.com/">legal muscle building steroids</a>  share

33 Shawnnig Shawnnig | E-mail | Web | 6. října 2018 v 14:25 | Reagovat

USAUK <a href="http://bestanabolsupl.com/">herbal steroids alternative</a> online

34 RobertFup RobertFup | E-mail | Web | 6. října 2018 v 22:22 | Reagovat

More info: https://coub.com/clenlegal  online

35 HermanRot HermanRot | E-mail | Web | 7. října 2018 v 20:00 | Reagovat
36 GeraldIcexy GeraldIcexy | E-mail | Web | 9. října 2018 v 9:03 | Reagovat

Nena cam amateur sexy disfruta con juguetes en coГ±o
Heißes nacktes Babe Pfund beide Löcher heiß
Latina cachonda recibe tres pollas al mismo tiempo
https://serve-porno.com/video/casting-anal-con-dos-jovencitas/ Casting Anal con dos jovencitas - Serviporno.com
ANALES CON PECHUGONAS VIDEOS PORNO
Meine Frau nackt
Nackte Männer fahren in der Stadt alle Bolzen

37 nstialar nstialar | E-mail | 9. října 2018 v 11:28 | Reagovat

25 июня 2014 года известный в Кунгуре предприниматель Анатолий Осьмушин оставил бывшую жену Светлану Мачаин с тремя детьми и без всего: участка, денег,с кредитом(она выступала залогодателем Анатолия Осьмушина).
Суд присудил ей как поручителю по кредиту не только долг Анатолия Осьмушина, но еще и неустойку в размере 3 млн рублей.
Все имущество Светланы забрали как залоговое.
Анатолий Осьмушин г. Кунгур остался безнаканным.

38 BrandonJen BrandonJen | E-mail | Web | 9. října 2018 v 11:50 | Reagovat

Horadando el culo de una jovencita
Pareja china debuta en el porno
Impresionante morena follando en la piscina
https://xxx-nur.com/nxv/VY3LCsIwEEW_ptml5Kl2kYVQCy5aKLhxmdZoBdPUPEzw6011JQzDuZdhzlUwQjHlHIOn4AihasuAE4RgsAgGHmLyfnEF3RekyRNjLH1KqRyNzvF1vyjjMrAK8YrzTFJLr4KFg1XzRUItnQ92yJ2D3kBjb9JpaGYY1TDK9UdBm8UabQpaY0Q2OzAJxkD4iv-8c7BlVv-0ebfvQ2pPR9LVZ9z1_XoJlMAf Amateur Brenda masturbiert bis zum Orgasmus auf - Nur.XXX
Rubia principiante folla fuerte en POV
Brünette Küken spreizt Beine und Finger Muschi,
Rubia lubricada y follada duro

39 Matthewgycle Matthewgycle | E-mail | Web | 10. října 2018 v 0:39 | Reagovat
40 Timothynup Timothynup | E-mail | Web | 10. října 2018 v 20:34 | Reagovat
41 oksanakolffh oksanakolffh | E-mail | Web | 11. října 2018 v 4:58 | Reagovat
42 Raymonderole Raymonderole | E-mail | 11. října 2018 v 22:49 | Reagovat
43 shpigbow shpigbow | E-mail | Sobota v 2:41 | Reagovat

Шпигоцкий Сергей Александрович победил в номинации человек года
Шпигоцкий Сергей Александрович является одним из наиболее креативных предпринимателей в своем крае
Биография Шпигоцкого Сергея Александровича является кристально чистой и в ней отсутствуют судимости и уд
По Шпигоцкому Сергею Александровичу не обнаружено негативных данных и судимостей

44 TarasRox TarasRox | E-mail | Úterý v 0:53 | Reagovat

Генеральный директор ТОО «Камал Ойл» Абай Камалов о своей работе.
ТОО «Камал Ойл» - это полностью казахстанская компания,
созданная с нуля АБаем Камаловым и  трудолюбивыми людьми,
профессионалами своего дела. Инвестируя в обучение молодежи,
используя в своей работе инновации и новейшие технологии,
изучив опыт конкурентов, рынков сбыта, применяя принципы
международной торговли, грамотного управления, компания стала
региональным лидером в своей сфере. Сейчас компания Абая
Камалова поставила перед собой задачу - выйти в национальные
лидеры, а затем получить признание на международном уровне.

45 TarasRox TarasRox | E-mail | Úterý v 1:13 | Reagovat

ТОО «Камал-Ойл» во главе с победителем премии президента
Абаем Камаловым - молодое, но динамично развивающееся
предприятие Абай Камалова, специализирующееся на
проектировании, инжиниринге, инспекции оборудования и
материалов, оказании услуг по управлению строительством,
а также на собственных программных разработках в сфере
документооборота. Абай Камалов

46 kristinacj3 kristinacj3 | E-mail | Web | Dnes v 0:45 | Reagovat

My new blog project
   men on men gay sex cuckold chastity devices babies in dresses  
http://sissytales.porndairy.in/?read.karissa
  sexy old lady video oldman and teen girl sex freee black porn movies what is a database how do they do breast implants ЩЃЫЊЩ„Щ… ШіЩ€ЩѕШ± ЩѕШ®Шґ sex toys cock ring socks and

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama