.

Prosinec 2008

Diplomy k Novému Roku pro moje SB

31. prosince 2008 v 13:05 | Sara,Hime |  různé věci
takže jsem si řekla že když jsem vám udělala diplom za Vánoce tak vám udělám i za Nový Rok,ale pozor je tady změna každé moje SBéčko má svůj vlastní diplom kdybyste někdo nemohl najít to svoje tak je to přesně podle tabulky oblíbené stránky a nebo podle toho co jste dostali na diplom jediný kdo nemá na diplomu za Nový Rok to co měl na diplomu za SB je Love-sasy doufám žr ti to nebude vadit a bude se ti diplom líbit i tak :-) doufám že každý z vás najde ten svůj diplom :-)


1.mise u Hikiho

29. prosince 2008 v 19:45 | Sara,Hime |  VK
Naruto
Má husté blonďaté vlasy a mezi nimi i uvázanou čelenku označující do jaké vesnice patří, v jeho případě do skryté Listové vesnice. Jeho modré oči se skrývají pod delší ofinou. Naruto obvykle nosí černooranžové oblečení, které se hodí k jeho temperamentu.

Naruto je enrgický a sebevědomí. A chce aby ho vesničané uznávali - občas je docela dost uřvaný, proto aby ho uznávali se snaží upoutat jejich pozornost, tím že dělá naschvály, což mu spíš víc přitěžuje. Mezi vesničany nepatří zrovna mezi oblíbence, protože byl do něj zapečetěn liščí démon Kyuubi, který napadl vesnici, ale díky čtvrtému Hokagemu Yoindamemu byl zapečetěn do právě narozeného chlapce čímž byl Naruto. Lidem totiž pořád připomíná ztrátu milovaných lidí a všechno to neštěstí a trápení, co démon způsobil.Proto se sním lidé nebaví ani jeho vrstevníci, takže je Naruto sám a smutný.

Ale jeho největším snem je stát se vůdcem vesnice - Hokagem - nejlepším ninjou ve vesnici, který je lidmi uznáván.

Jenže cesta k tomuto cíli je velmi trnitá a bez silné vůle a odhodláním si jít za svým cílem se to ani nedá zvládnout. Díky tomuhle se Naruto postupně učí těžkou prací na sobě samém, jak zvládnout svou tvrdohlavou, lehkovážnou a vznětlivou povahu.

Díky tomuto snu se opravdu Naruto stává i oblíbenějším a postupně si získává přátelé. Plní nejrůznější mise a mezi jeho nejlepší přátele patří členové 7 týmu Kakasiho. Je to Sakura Hurano, do které je zároveň Naruto zamilovaný, ale ona jeho city neopětuje, a Sasuke, kterého zase miluje Sakura ale Sasuke ji ne. Sasuke a Naruto rivalové, ale i dobří přátelé.

Mé druhé já 7

28. prosince 2008 v 15:54 | Sara,Hime |  mé druhé já
takže už jsem konečně napsala další díl moc se omlouvám že jsem ho napsala tak pozdě,ale mě vůbec nic nenapadalo tentokrát tam zase nebudou obrázky doufám že vám to nevadí,ale mě se tam žádný nehodil tak mi nezbývá než vám přát hezké čtení :-).zbytek pod perexem.Tenjou Tenge 5

28. prosince 2008 v 0:23 | Sara,Hime
takže ať se vám díl líbí


Tenjou Tenge 4

28. prosince 2008 v 0:21 | Sara,Hime
no takže další díl ještě přidám jeden a ostatní přidám až se mi bude chtít :D


Tenjou Tenge 3

27. prosince 2008 v 23:49 | Sara,Hime
takže jsem stihla i další


Tenjou Tenge 2

27. prosince 2008 v 23:45 | Sara,Hime
tak jsem se rozhodla dát jsem i druhý díl možná dneska přidám ještě jeden,ale to už možná nestihnu


Naruto Shippuuden 90

27. prosince 2008 v 20:10 | Sara,Hime |  Naruto-díly
tak je tady další díl já jsem se na něho uplně moc těšila a je tady doufám že s vám bude líbit tak jako se líbil mě


Tenjou Tenge 1

27. prosince 2008 v 18:36 | Sara,Hime
takže jsem dávám 1 díl mého čtvrtého nejoblíbenějšího anime doufám že se vám bude líbit tak jako se líbí mě :D


Natsume Shin

27. prosince 2008 v 18:04 | Sara,Hime

Zakladatel týmu KATANA a Juken klubu.
Když se poprvé objeví, vypadá na charismatického, respektovaného a milovaného člověka. Zároveň je násilný a nedokáže kontrolovat svou moc. Z toho plyne že vypadá jak blázen co právě utekl z nějakého ústavu. Má hrozný sesterský komplex. Shin extrémně ochraňuje Mayu, a to z toho důvodu, že by díky Amaterasu Dragon's Gate zmohla neutralizovat moc Ryuuganu. (Dragon's Eye) Do chvíle než zemřel byl prezidentem Enforcement Group, a druhý nejlepší bojovník na škole. (Protože se ten rok nezúčastnil zápasů.)
Navzdory jeho šílenství se stane rádcem několila charakterům v anime. Dokonce má na některé obrovský vliv.

Mitsuomi Takayanagi

27. prosince 2008 v 18:01 | Sara,Hime
Vysoký, svalnatý muž, s krátkými zelenými vlasy a dlouhou ofinou. Má jizvy na hrudi a na zádech,které mu způsobil Shin když se ho Mitsuomi pokoušel zastavit. Je to starší bratr Masataky.
Je velice zkušený bojovník. Využívá svou pozici aby potlačil silnější jedince, kteří se objevují na škole. Následkem toho ho všichni vnímají jako tyrana. Je schopný udělat cokoliv když je to nezbytné, dokonce často bojuje a zabíjí býky - to je jeho trénink. Nejspíš je pořád zamilovaný do Mayi.
Mitsuomi může bojovat pouze tři minuty, a to kvůli stavu jeho srdce, ale ne každému se poštěstí vydržet s ním tak dlouho bojovat.

Masataka Takayanagi

27. prosince 2008 v 17:58 | Sara,Hime
Mladší bratr Mitsuomiho, ale nemají mezi sebou nejlepší vztah. Na první pohled vypadá jako průměrný školák, ale je to překvapivě silný bojovník. V boji je vždy docela hrozivý ale ještě nebezpečnější je, když ho někdo naštve nebo když bere zápas vážně. Ale jinak je lehkovážný a plachý. Divná kombinace. Ve skrytu duše je zvrácený perverzák, ale tuhle stránku osobnosti sám nemá rád. Na první pohled se zamiloval do Natsume Ayi, jenže záhy upadá do deprese, protože Aya má oči jen pro Souchira. Pořád tlačí jen na Ayu, a přitom má za zády kupu dalších holek.
I když je ostatníma často ignorovaný a nemá žádný vliv na ostatní charaktery, časem získává víc a víc respektu.

Bob Makihara

27. prosince 2008 v 17:54 | Sara,Hime

Mladý muž, původem z Afriky, právě proto ho většinou považují za cizince. Paradoxně má modré oči. Taky je znám díky jeho dlouhým dredům a svalnaté postavě. (Patří mezi nejnamakanější charaktery v anime) Je toho málo známo o jeho minulosti, kromě toho že byl jeho otec nadporučím v USA Navy, a že se setkal se Souchirem když byl ve třetím ročníku. Jeho dívka se jmenuje Chiaki, nejlepší přítel je Souchiro a Masataka v něm budí respekt.
Bob si užívá souboje, a je to velmi zkušený bojovník. Rozhodně má lepší vnímání než Souchiro, takže hned pozná, že je na Todo Akademii něco divného. Taky pozná, že se někdo silnější než Masataka a Maya skrývá poblíž.
Bob často pochybuje o svých schopnostech a Mayině tréninku, hlavně když se mu dostane nezvyklé pozornosti od Mitsuomiho. Nabízí mu, aby se k nim přidal, že ho bude trénovat, ale Chiaki ho nakonec přesvědčí aby zůstal v Juken klubu.

Natsume Maya

27. prosince 2008 v 17:50 | Sara,Hime
Maya má dlouhé fialové vlasy (V manze stříbrné) a je to kapitánka Juken klubu. Je to starší sestra Ayi, a mladší Shina. Maya se nestydí za své tělo, obvykle nosí vyzývavé oblečení a též nemá problém s odhalením spodního prádla.
Měla dlouhý vztah s Mitsuomi Takayanagi, a možná ho má pořád ráda.Když jedou Aya a Souichiro do Kyushu i přes její zákaz (Věděla že za každou cenu půjdou), řekla, že je vykopla z klubu. Ona ale také dělá bláznivé věci, třeba její pokus bojovat s Tetsuhito Kagiroi navzdori tomu, že jí Makiko Nagi říkala ať to nedělá. Její činy jsou obvykle kvůli její minulosti, Chiaki si myslí, že se to stalo proto, že byla Maya tvrdohlavá. Její "Katana hunting" možná hodně přispělo k Shinovu zhroucení, a byla přímo zodpovědná za to, že Shin téměř zabil členy svého gangu.

Natsume Aya

27. prosince 2008 v 17:47 | Sara,Hime

Nejmladší ze sourozenců Natsume, členka Juken klubu a nováček v Todou Academy. Má hnědo-oranžové vlasy (V manze hnědé) a tvarem těla připomíná její sestru - hlavně co se týče hrudi. Když se poprvé setkala se Souichirem, rozhodla se stát jeho manželkou, protože věří v osud a kvůli tradici žen rodiny Natsume.

Nagi Souichiro

27. prosince 2008 v 17:41 | Sara,Hime

Ztřeštěný, blonďatý teenager kterého baví bojovat. Jako dítě byl šikanován, protože jeho rodina, tvořící démony, vymítala duchy, a díky tomu nebyli moc oblíbení. Dveře apartmá, které sdílel s jeho matkou, byly vždy počmárané různýma zprávama. Souchiro začal bojovat brzy, začal s těma kdo ho šikanovali. Na základce se seznámil s Bobem Makiharou, který se stal jeho nejlepším přítelem, a začali se nazývat Knuckle Bombs. Chodí po školách a zmlátí každého na koho narazí, než potkají někoho silnějšího než jsou oni. Když se objeví na Todo Akademy, Souchiro rychle zjistí že není tak silný jak si myslel.

Tenjou Tenge-recenze

27. prosince 2008 v 17:36 | Sara,Hime
Nagi Souichiro a Makihara Bob nastupují na střední, kde hnedka ztřískaj všechny které potkají. Ve stejnou dobu vedoucí Juuken klubu, Maya Natsume představuje sympaťákovi jménem Masataka Takayanagi svou sestru Ayu. Samozřejmě se Masataka se hned zamiluje do Ayi. Jenže brzo Maya přijde na to co provádí Souichiro a Bob ve škole, a tak je jde... Přivítat. Člověk by nečekal že taková malinká slečna co vypadá jako harant ze základky je taková kočka, což nečekal ani Souichirou a když viděl její pravou podobu nebylo to na dlouho, jelikož ho Maya hned ztřískala, a to tak že letěl z - teď už nevím kolikátýho patra - dost slušné výšky a sletěl do dívčích umýváren. Ironií je, že se tam zrovna sprchovala Aya, která se hned do Souichira zamiluje a, tohle jsem na ní obdivovala, políbí ho. Jenže Souichirovi se to zjevně nelíbí a navíc, Aya mu nedá pokoj a furt ho otravuje s tím že je její muž. Souichirou a Bob nakonec přiznají porážku a přidají se k Juuken klubu...

Během několika epizod se vše tak trošku obrátí. Nebudu dál prozrazovat, snad jen podotknu že tu vznikne rivalita mezi sestrami Natsume, která začne tím že Maya při večerním tréninku políbí Souichira,aby mu dala svoje ki,ale Aya si to špatně vysvětlí.


společná povídka s Nele 1

27. prosince 2008 v 16:22 | Sara,Hime |  s Nele
takže jsem dám povídku kterou si píšu s Nele přes icq je to na anime Bleach a je to o mě a o Nele no pokud si to někdo přečte tak to pochopí no takže to co je napsáno žlutě psala Nele a to co bude červeně jsem napsala já doufám že si to někdo zvás aspoň přečte je to totiž úplná hovadina zbytek pod perexem.KakaSaku

27. prosince 2008 v 0:12 | Sara,Hime |  Naruto-manga
takže jsem vyhrabala tuhle mangu už ani nevím kde jsem ji našla,ale je prostě na pár KakaSaku no to už jste si asi všimli z názvu,ale kdo nemá rád tenhle pár radši ať se na to ani nedívá,ale komu nevadí může se podívat.zbytek pod perexem