.

Červen 2009

Yuta Takemoto

30. června 2009 v 23:02 | Hime Uchiha |  HaC-postavy
Yutovi je 19 let a uměleckou školu studuje teprve 2. rokem. Bydlí na pokoji č. 202, vedle Shinoba. Yuta studuje architekturu. Do Hagumi se zamiloval na první pohled, akorát to vůbec nedával najevo. Jeho otec zemřel, když byl ještě mladý a jeho matka pracuje v nemocnici jako zdravotní sestra. Yuta se později jaksi "ztratí" ve svém životě a tak se vydá na cestu Japonskem na kole, prý aby našel sám sebe. Na cestě potká stavebníky, kteří rekonstrujou japonské starověké stavby a bude u nich pracovat. Když se později vrátí zpět do Tokia, tak Hagumi vyjádří své city k ní. Yuta je celkem přátelský, a nemá moc v oblibě Shinobovi vtípky (myslim xD).Takumi Mayama

30. června 2009 v 22:54 | Hime Uchiha |  HaC-postavy
Takumimu je 22 let a studuje architekturu. Bydlí na pokoji č. 201. Školu opustil ze všech nejdřív. Nejdříve pracoval pro Riku, ale ta ho propustila a tak začal pracovat pro Fujiwara Design. Jenže jelikož se do Riky zamiloval, tak tuto práci opustil a vynutil si místo u Riky v Harada Design. Ikdyž Takumi tuší, že je do něj zamilovaná Ayumi, tak jí prostě nebere vážně. Ale později začne žárlit na Nomiyu, který bude Ayumi brát na výlety apod. Ale už to nějak překoná. xD...Takumi je spíše samostatný tip a nemá rád, když se mu někdo plete do jeho věcí.Shinobu Morita

30. června 2009 v 22:51 | Hime Uchiha |  HaC-postavy
jméno-Shinobu Morita
přezdívka-Shinobač
věk-na začátku 16\17 na konci 23\24
záliby-peníze
nejlepší přátelé-Yuta,Takumi,Ayumi,Hagumi.
rodina-má jen staršího bratra
škola-umělecká škola
Shinobu hrozně hezky maluje,modeluje a zpívá o penězích.Peníze sou jeho hoby minule dal Shinobu Yutovi,Shuovi,Hagumi a Ayumi tycket a chtěl odejít jenže Yuta zařval "Tenhle tycket vyhrává!",Shinobu se náhle otočil a začal se snimi o tycket prát,jako vždy vyhrál Shinobu.Shinobu je milý,laskavý,lakomý,slavný a divný,ale rozhodněě zajímavý a hezký.Jedna věc mu de nejlíp a to strapňovat se a dělat obličeje.Miluje Hagumi.
Ayumi Yamada

30. června 2009 v 22:40 | Hime Uchiha |  HaC-postavy
Ayumi je 21 let. Studuje keramiku(hrnčířství) a má taky obrovský talent na keramiku. Ayu je přezdívána "Tetsujin (Železná Lady)". Každý den ráno jezdila na kole do školy i se svým psem, ve snaze aby její pes zhubnul(xD). Pracuje v Nákupním centum kde s ní později bude pracovat i Hagumi. Ona a Hagumi jsou jako sestry. Ayu nabídne Hagu pobyt u ní, zatímco bude Shuji pryč. Ayumi je hluboce zamilovaná do Takumiho, ale on jí to nijak neopětuje. Takumi jí řekne ať si hledá někoho jiného, koho by milovala a kdo by miloval ji. Ayu kvůli němu bude i často brečet a nadávat mu xD. Ale později o ni začne jevit zájem Nomiya, Takumiho bývalý šéf, a to Takumimu bude vadit a začne celkem žárlit xD. Je přátelská a milá. Ale neradím Vám ji naštvat, ne nadarmo se jí říká Tetsujin xD.Hagumi Hanamoto

30. června 2009 v 22:36 | Hime Uchiha |  HaC-postavy
Hagumi je jedna z nejhlavnějších postav.Ve skutečnosti jí má být 20 let,ale její velikost praví cosi jiného. Z mého pohledu vypadá jako porcelánová panenka.Má krásné dlouhé blonďaté vlásky.V seriálu má mnoho různých účesů.
Její láskou je Shinobu,do kterého se zamiluje až postupem času.Hagu je ale také velmi oblíbená.Nezamiluje se do ní jenom Shinobáč ,ale taky Yuta, který je hlavní postavou celého anime.Hagumi si ale raději vybere Shinobu, který ji unese z nemocnice a poví jí mnoho věcí.Sama je spíše taková šedá myška. Změní se to ale tím, že potká dívku jménem Ayumi.Stanou se znich nejlepší kamarádky. Hagu je velmi talentovaná na vše kolem umění .Honey and Clover 2

30. června 2009 v 22:04 | Hime Uchiha |  HaC-recenze
Original run30. červen 2006 - 15. září 2006
Formát12 TV
RežieTatsuyuki Nagai
Původní názevHachimitsu to Clover 2
StudioAsmik Ace Entertainment, Dentsu, Fuji TV, GENCO, Shueisha, Sony Music Entertainment, J.C.STAFF

H&C 2 přímo navazuje na události první série, při jeho sledování ani nebudete mít pocit, že jde o druhou řadu. Pokračuje v trendu nastaveném sérií původní, takže o úroveň animace ani jiných technických parametrů tedy nemusíte mít obavy.
Photobucket
Patrný je mírný odklon od rovnováhy komedie X drama ve prospěch druhého jmenovaného. Není to ovšem vůbec na škodu, s blížícím se rozuzlením všech vztahů příběh nabírá na tempu a dramatičnosti. Přestože humorných momentů není tolik jako v H&C 1 i tady se najdou chvilky, kdy se budete upřímně smát.
Stejně jako celé H&C je i jeho zakončení přirozené, rozhodnutí, ke kterým vše nevyhnutelně směřovalo, budou učiněna. Nebojte se žádných nelogických pohnutek, ani vynucených happyendů. Ač ne všichni dosáhnou svých vysněných cílů, nemáte stejně jako hrdinové H&C pocit zklamání - život jde dál a objevují se nové výzvy, kterým je třeba se postavit.
I u 2. série najdete perfektní OP - povedená písnička Fugainaiya a nádherná 3D animace, jedno z mála OP, které jsem po jednom či dvou zhlédnutích nepřeskakoval.
H&C 2 dobře doplnil a uzavřel osudy svých hrdinů a důstojně tak ukončil vynikající anime, které byste si neměli nechat ujít. V žánru příběhů ze života bude jen těžko hledat vážnější konkurenci.


moje hodnocení:
jak i u první série si myslím,že i tahle je skvélá je tam víc zápletek možná i víc humoru tohle anime mi prostě přijde skvělé a jako první série bych i téhle dala 9,9/10 zase mi tam něco chybí,ale přesně nwm co snad na to někdy přijdu :-)

Honey and Clover 1

30. června 2009 v 21:23 | Hime Uchiha |  HaC-recenze
Original run15. duben 2005 - 27. září 2005
Formát24 TV + 2 DVD
RežieKenichi Kasai
Původní názevHachimitsu to Clover
StudioDentsu, Fuji TV, GENCO, Shueisha, J.C.STAFF, Aniplex

Photobucket
Anime Honey & Clover (H&C) vzniklo na základě populární mangy od Chika Umino. Příběh H&C se rozvíjí kolem několika hlavních postav - studentů umělecké univerzity, kteří spolu žijí v levné ubytovně. Události se rozběhnou, když jim jejich učitel představí svoji příbuznou Hagumi. Ač ve svých 18 letech vypadá sotva na středoškolačku, nastupuje na stejnou školu jako oni a brzy se s nimi spřátelí.
Honey & Clover je anime ze života, velmi dobře kombinuje prvky romantických vztahů, dramatu a komedie. Tyto tři složky jsou namíchány ve správném poměru a žádná z nich vám nepřijde "navíc" - všeho je tak akorát.
První věci, které si na H&C všimnete je zajímavý OP. Jak po vizuální, tak i po hudební stránce prezentuje nepříliš obvyklý přístup, vždyť kolik jste viděli OP, které nebyly tvořeny kreslenou animací? Rozhodně stojí za to věnovat mu pozornost.
Photobucket
Příběh se rozvíjí velmi pozvolně, kompaktní děj plný zvratů a nečekaných odhalení zde nenajdete, vše běží jako ve skutečném životě. Události přicházejí a odcházejí přirozeně, žádné násilné zásahy s cílem zvýšit dramatičnost se tu nevyskytují. Důraz je kladen na postavy a zejména vztahy mezi nimi.
Hlavní postavu byste hledali obtížně, všechny dostávají zhruba stejný prostor. Ať už je to naivní Takemoto, nováček na univerzitě, který neví co vlastně od života čeká, nebo Mayama, student posledního ročníku beznadějně zamilovaný do ovdovělé ženy, či Yamada, jež je stejně zoufale zamilovaná právě do Mayamy, nikdo z nich nezaujímá výjimečné postavení. Zranitelná Hagumi se stane středem pozornosti Takemota a talentovaného, ztřeštěného a hamižného Mority hned poté, co je jim poprvé představena.
S postupujícím časem sledujeme, jak se jednotliví hrdinové vypořádávají se svými city, nejistotami a posedlostmi. O dramaticko-romantické chvilky není nouze, naštěstí jsou skvěle vyváženy komickými situacemi, jejichž hlavním aktérem je zejména Morita. O něm se toho v první sérii bohužel nedozvíme tolik, kolik bychom chtěli.
Animace je perfektně zvládnuta a má svůj osobitý styl - jestliže po zhlédnutí H&C uvidíte nějaký obrázek z tohoto anime, okamžitě ho poznáte. Jsou použity měkké pastelové barvy a výborně jsou ztvárněny především tváře a oči hlavních protagonistů. Na 24-dílném H&C pracovalo celkem 20(!) animačních studií včetně velikánů jako jsou GAINAX a Bee Train. Zabránilo se tak postupnému úpadku v kvalitě, který postihl mnoho jiných titulů a proklamace "důraz na detaily" nezůstala jen prázdnou frází.
Photobucket
Hudební stránka je příjemná, kytara a klavír jemně podkreslují náladu. Zajímavostí je také to, že v každé epizodě zazní jiná píseň, což mile překvapí.
Za hlavní přednost H&C považuji civilnost, která čiší z každé postavy, z každého příběhu - obyčejné a přesto pozoruhodné. Hrdinové se musí poprat se životem, přijmout jeho příjemné i nepříjemné stránky a smířit se s tím, že většinou nic není na 100% podle jejich představ. Nešťastné lásky, neúspěchy ve škole či v práci - vše je prezentováno s klidným nadhledem. Někdy to prostě nevyjde a nedá se s tím nic dělat. Na postavách vám sice záleží, ale po zhlédnutí H&C nebudete týden chodit v depresi a říkat si: "jak TO jen mohl udělat…" Naopak, zůstane ve vás příjemná melancholická nálada.
Honey and Clover je anime, které můžu s klidným srdcem doporučit téměř každému. Rozmanité spektrum postav umožňuje skoro komukoliv najít si tu svoji oblíbenou, vážnější chvilky jsou doplněny dobrým humorem, výborná animace. Jediným nedostatkem, který byl H&C vytýkán, je poměrně otevřený konec, to ovšem nedávno skvěle napravilo H&C 2.moje hodnocení:
podle mě je to skvělé anime kde nechybí humur a nějaká ta romantika určitě se pobavíte u vtipných scén se kterými jsem byla spokojená odehrává se tam i hodně zápletek a všeho možného kdybych to měla zhodnotit číslem tak asi podle mého názoru 9,9/10 tu jednu desetinu procenta mi tam něco chybí,ale ještě jsem nepřišla na to co :-)

Honey and Clover-rozcestník

30. června 2009 v 21:03 | Hime Uchiha |  Honey and Clover
••recenze••postavy••obrázky••videa••

Please Smile 5

29. června 2009 v 20:42 | Hime Uchiha |  Please Smile
promiňte,že jsem dlouho nepřidala žádnou povídku,ale nějak mi to nemyslelo snažila jsem se,ale nic jsem nevyplodila no přes prázdniny bych mohla dokončit některé povídky a začít nové které už mám v hlavě :-) tenhle díl je takový suchý,ale doufám,že se vám bude líbit nějak poslední dobou začínám mít ráda pár SasuHina asi už mi hrabe,ale prostě si nemůžu pomoct no tak přeji hezké čtení :-)megavideo bez omezení!!!

20. června 2009 v 22:59 | Hime Uchiha |  různé věci
když jsem to poprvé uviděla tak jsem tomu vůbec nevěřila,ale jak jsem to zkusila tak to fungovala a musím říct,že jsem víc než nad míru spokojená megavideo bez omezení prostě super dám vám sem podrobný návod doufám,že to pochopíte když ne tak se mě klidně zeptejte :-)


  1. Nejprve potřebujete odkaz na video např. "http://megavi­deo.com/?v=QJREQ­RKP", pokud máte video na nějaké stránce jen v okně, stačí kliknout na okno s videem a to Vás odkáže na stránku a na příslušný odkaz a ten zkopírujte (CTRL+C).
  2. Odkaz vložte do pole na této stránce : www.megavideo.tym.cz <<
  3. Nyní klikněte na "Spustit video".
  4. Na následující stránce klasicky spusťte video a hurá jede bez omezení.
a teď už vám jen přeji hodně shlédných seriálů a dílů :-)

KibaHina

13. června 2009 v 20:43 | Hime Uchiha |  Naruto-obrázky
po dlouhé až ještě delší době konečně nějaké obrázky některé už určitě znáte(možná všechny xD) ale mě by jinak v tom počítači shnili kdybych je sem nedala xD


Děkuju(pro Nele)

12. června 2009 v 20:15 | Hime Uchiha |  na přání
tak tahle povídka je na přání pro Nele je to z Vampire Knight a je to na pár Nele a ... no to je jedno :-) kdo chce tak si ji může klidně přečíst,ale moc se mi nepovedla a za to se Nele omlouvám

zbytek perex.Sun and Rain 4

11. června 2009 v 13:53 | Hime Uchiha |  Naruto-manga
další stránka magy :-)


Dreams come true 35,36

11. června 2009 v 13:52 | Hime Uchiha |  Naruto-manga
další díly téhle mangy doufám,že se budou líbit :-)manga 450: uplně skvělá!(ale taky hrozná)

5. června 2009 v 22:36 | Hime Uchiha |  moje kecy
takže už jsem se podívala na novou mangu Naruta a musím říct super uplně krásné teda až na toho Danzoua toho uplně nesnáším uplně se mi vaří krev jenom si na něho vzpomenu on přece nemůže být Hokage to by potom byla uplná kravina no doufám,že nakonec Hokage z něho nebude,ale ještě je tam Madara a Sasuke a ještě pár Akatsuki no rozhodně to bude hodně zajímavé :-)


ještě obrázek z mangy :-)
Sun and Rain 1-3

4. června 2009 v 22:41 | Hime Uchiha |  Naruto-manga
tohle je nová manga kterou jsem našla zase na netu zatím jsou jenom tyhle díly,ale já jsem se rozhodla,že je přeložím doufám,že se vám manga bude líbit tak Jako se líbí mě ikdyž má zatím jenom tři stránky xD