.

Červenec 2009

Shuji a Nobuta

30. července 2009 v 22:59 | Hime Uchiha |  NWP-videa
tohle je první video do této rubriky problém je v tom,že mi nejde vložit tak dám odkaz doufám,že nevadí :-).Tohle dorama sice není o žádné romantice,ale mě by se jako pár líbili a to dorama přímo žeru! xD no když už jsme u toho tak Nobuta vlastně není její jméno její jméno je Nobuka akorát oni si ji takhle pojmenovali no nevadí jo a ještě Shuji kterého mimochodem hraje můj oblíbenec mezi top 10 z Japonska! xD já mám totiž top 10 i z Ameriky a České republiky xD ale tak Japonská se mi asi líbí nejvíc xD no nebudu se tu už vykecávat prostě se podívejte na video a kdyby se vám nelíbilo tak ta písnička určitě jo to vám zaručuju teda těm co viděli Titanic tak je to ta písnička,ale bez zpívání a ještě víc zpomalená než je tak si to užijte stejně jako já :-) (a nezapomeňte se na tohle dorama podívat hned pod tímhle článkem je jeho název vřele doporučuju )

shujiToNobuta.jpg image by jo0l1e


Nobuta wo produce

29. července 2009 v 8:40 | Hime Uchiha |  NWP-recenze
Název: Nobuta wo Produce
Žánr: drama, přátelství, komedie, školní
Počet dílů: 10 + speciál z natáčení
Rok vysílání: 2005
Hlavní postavy: Kiritani Shuji, Kusano Akira, Kotani Nobuko (Nobuta)

Krásné drama z japonské produkce o přátelství.


V Nobuta wo Produce se seznámíte s Kiritani Shujim, nejoblíbenějším klukem na škole. Shuji je otevřený a ke všem přátelský, rád pomůže a můžete s ním počítat při každé návštěvě karaoke. Má skvělou přítelkyni, která je milá a dokonce mu nosí do školy obědy. Říkáte si, že má určitě skvělý život. Ovšem tohle všechno je pro Shujiho jenom přetvářka. Nejvíce ze všeho si přeje najít na světě místo, kde může být konečně sám sebou. Jedině doma ho znají, takového jaký je i s culíčkem na hlavě.
Jeho spolužák Kusano Akira je pravý opak. Pro něho popularita nic neznamená, úplně se vyžívá v roli společenského vyvržence. Neustále si dělá s něčeho legraci a je mu naprosto jedno, co si o něm ostatní myslí.


Příběh začíná příchodem nové spolužačky do třídy. Všichni jsou jak se patří natěšení z představy krásné, chytré spolužačky. Ovšem jaký to šok, když spatří Kotani Nobuko. Tato dívka doslova vyděsí své nové spolužáky. Ofina ji zakrývá obličej, hlava je skloněná a vyhýbá se všem pohledům. Její slabosti využívá skupinka populárních dívek, které ji hned první den začnou šikanovat.

Toho si všimne Shuji, ale nechce zasahovat, protože se bojí, že pokud pomůže Nobuko, ztratí svou popularitu. Proto to pouze přehlíží, až do té doby, kdy to trýznitelé opravdu přežene. V tu chvíli se rozhodne Shuji Nobuko pomoct. Vymyslí plán, jak šikanu zastavit - z Nobuko udělá populární dívku na škole. K tomuto plánu se připletl Akira, který vyhledává nenormální situace. Nejdříve s tím Nobuko nesouhlasí, ale brzy zjistí, že jinou možnost nemá. Proto se s nimi spojí. A tím začíná krásný příběh o důležitosti přátelství v životě.

Toto přátelství pomalu, aniž by si to uvědomovali, ovlivňuje všechny tři. Nobučina (zvaná Nobuta, buta=prase) popularita stoupá. Shuji se rozhoduje mezi přátelstvím a popularitou a Akira se stává rozumnějším. Ovšem nijak závratně, to by ztratil jeho šaškoidní charakter svůj lesk.

Obsazení:
Kamenashi Kazuya as Kiritani Shuji
Yamashita Tomohisa as Kusano Akira
Horikita Maki as Kotani Nobuko
Toda Erika as Uehara Mariko
Ukaji Takashi as Kiritani Satoru
Fukaura Kanako as Kiritani Nobuko
Nakajima Yuto as Kiritani Koji
Okada Yoshinori as Yokoyama Takeshi

RH Plus

29. července 2009 v 8:36 | Hime Uchiha |  RH Plus-recenze
http://3.bp.blogspot.com/_ZDp7eCVGLMk/R7sCp00e20I/AAAAAAAAhwE/M0mP1uYPJZY/s400/40%2BRH%2BPlus%2Bep01.jpg

Tato série popisuje život 4 upírů, kteří žijí v evropském stylu života.
Kiyoi je nejstarší, který pečuje o ostatní, Masakazu je univerzitní student, který dostává informace o trestných činech. Ageha a Makoto, oba chodí na střední školu. Všichni bojují proti zločinu, který policie je neschopná nebo neochotná vyřešit.
Hrají:
Miura Yuu jako Nogami Makoto
Tochihara Rakuto jako Seto Ageha
Ojima Naoya jako Tamura Masakazu
Takano Hassei jako Kiyoi
Tomatsu Haruka jako Misaki Ami
Fujita Rei jako Konoe Haruka
Miyagi Kentaro jako Michitaka
Murakami Kohei jako Nogamiův otec

Nobuta wo produce-rozcestník

29. července 2009 v 8:34 | Hime Uchiha |  Nobuta wo produce
http://2.bp.blogspot.com/_I2Lz4ksFVp8/SbvbR111ozI/AAAAAAAAEwk/D9sfvZX7Tt8/s400/nobuta-wo-produce.jpg

••recenze••obrázky••videa••epizody••

RH Plus-rozcestník

29. července 2009 v 8:29 | Hime Uchiha |  RH Plus
http://img3.ak.crunchyroll.com/i/spire2/09082008/2/8/8/f/288f061da77940_full.jpg

recenze••obrázky••videa••epizody

Akanishi Jin - LOVEJUICE

26. července 2009 v 14:43 | Hime Uchiha |  J-Hudba
další písnička která se mi hodně líbí zpívá ji Akanishi Jin a zase je to postava z Gokusen 2 ale tak hezčí xD taky má svoji skupinu která se jmenuje Kat-tun která má taky skvělou hudbu mě se hrozně líbí nejen písnička,ale taky ty jeho pohyby xD prostě až moc dokonalý na můj vkus no prostě si to pusťte teda jenom ti co o to mají zájem jako já xD ale musíte si chvilku počkat zpívat začne asi tak od 1:20 takže ti co nechtějí čekat a dívat se na uvedení a tak tak si to prostě posuňte :-)


Harry Potter a princ dvojí krve - film

25. července 2009 v 9:39 | Hime Uchiha |  různé věci

tak už jsem našla i film teda kámoš mi poslal stránku tak jsem se rozhodla ,že jsem dám odkaz na tu stránku jedno video je megavideo a to druhé je dvix pokud ho nemáte tak se na to nemůžete podívat já jsem si ho stáhla abych se mohla podívat no,ale to je teĎ jedno přeju vám hezké sledování :-)

http://www.portkey.it/content/fanposter/postJOS3.JPG


Harry Potter válí!!! xD

24. července 2009 v 23:16 | Hime Uchiha |  moje kecy
tak už jsem byla v kině na nová Pottera sice to bylo už ve středu,ale ještě jsem neměla čas o tom napsat.Hm jak ten film posat no prostě boží já některé ty scény s tama miluju xD například jak se Ron ptá těch jeho bráchů kolik to stojí a oni na něho ,že:,,5 galeonů" a on,,a kolik pro mě?",,5 galeonů"a on,že:,,Jsem váš bratr!",,10 galeonů" xD a nebo jak Harry vypil ten lektvar a jak se pak potkal s tím Křiklanem a vypadal jako by byl sfetovaný xD nebo jak Ron snědl ty bonbóny a jak kolem sebe každého miloval xD a nebo jak seděl Ron s Harrym v tom vlaku a jak tam přijde ta Levandule a Ron na Harryho ,že,,Chce se se mnou pořád muckat...hele vydíš jak mám popraskané rty?" xD a spoustu dalšího třeba jsem se uplně lekla jak Harry nabíral tu vodu pro Brumbála a jak ho chytl ten nemrtvý z toho jsem měla šok xD,ale Brumbál,zemřel :-( jako já jsem sice četla knížku,ale nevěděla jsem,že mě to tak vezme ve filmu no budu se přes to muset přenést a vyčkávat do listopadu 2010 na první polovinu 7.dílu a pak až v červnu nebo v červenci 2011 teď nwm na druhou polovinu no každopádně už se moc těším a to jsem asi před 2 dny viděla šestku xD no jsem prostě nedočkaví člověk,ale ráda si počkám xD no už je dost hodin takže už asi půjdu spát tak se mějte a dobrou :-)

trailer:


a ještě nějaké fotky:Harry Potter and the Half-Blood Prince Publicity Still
Harry Potter and the Half-Blood Prince Publicity Still
Harry Potter and the Half-Blood Prince Publicity Still


Kamenashi Kazuya - Kizuna

24. července 2009 v 19:48 | Hime Uchiha |  J-Hudba
po dlouhé době nějaká ta hudba ,ale pozor je japonská ,ale mě se moc líbí tak jsem vám ji sem musela dát, radši si to pusťte , ale prosím nekritizovat pokud se vám to nelíbí tak si to nechte pro sebe , ale pokud se vám to líbí tak se mi svěřte :-)


Yankumi,Shin a Ryo

24. července 2009 v 19:46 | Hime Uchiha |  G-videa
já jsem sem to video prostě dát musela moc se mi líbí a doufám,že vám bude taky a kort ještě když jeden je z 1.série a ten druhý z druhé o to se mi to líbí ještě víc a kdybych neviděla Gokusen tak bych si myslela že ten příběh který jsem teda pochopila je pravdivý zachvilku přidám i tu písničku která se mi uplně moc líbí :-)


Tribute to Yankumi

23. července 2009 v 22:23 | Hime Uchiha |  G-videa
tohle video je o hlavní postavě z dorama Gokusen Yamaguchi Kumiko(Yankumi) jsou tam shrnuté všechny tři série co jsou na třetí sérii nemůžu sehnat recenzi a sama ji napsat neumím no kdo se na tohle dorama podívá aspoň na jednu sérii tak už bude vědět o čem bude třetí :-) tohle video se mi uplně nejvíc moc líbí takže budu ráda když se podíváte:-)


Gokusen 2

23. července 2009 v 22:18 | Hime Uchiha |  G-recenze

Studenti z 3. D na Shirokin již úspěšně odmaturovali, ale škola byla bohužel zavřená. A jelikož Yamaguchi má pocit, že být učitelkou je jejím osudem, dostává se na naprostý odsun od města, kde vyučuje malé dětičky... bohužel je naučí takovým věcem, že ji z práce vyhodí. Ale je to přímo štěstí, co Kumiko přinese novou práci.
Dostává se na Kurogin Gakuen, kde je opět tradiční třída 3. D, která má stejnou, ne-li horší, pověst, jakou měla 3. D v předešlé řadě. No, jenže to by to nebyla Kumiko, kdyby se do toho nevrhla po hlavě a nechtěla z těch grázlíků vykřesat pár dobrých vlastností.

Není zde moc nutné se bavit o ději, protože ten, kdo viděl předchozí řadu, tak ho nic moc nepřekvapí a ten, kdo ji neviděl, tak to tady vůbec nevadí. Dějová linie zůstává stále stejná. Yankumi se dostává do prostředí bojů, kde nemá nejmenší autoritu. Tak, ale to není vůbec žádná překážka... tedy, pro někoho možná, pro Yankumi ani z daleka ne! Jako prvnímu pomůže Odagirimu, ten pak začne chodit do školy, spolu s Hayatem jsou takovými lídry třídy, a pak už se jen omílá děj - student v průšvihu, nástup Yankumi, všichni mají rozbité čumáky, ale vše dopadá dobře.
Toto dorama je, stejně jako jednička, naprosto oddechové a možná o trošku více pro dívky, než pro chlapce... a to hlavně díky hereckému obsazení... je to sice smutná pravda, ale toto dorama si spíše více zakládá na kawai chlapečcích, než na ději...

A teď tedy k hercům. V hlavní roli Yamaguchi Kumiko zůstává Nakami Yukie a ani její role neprošla žádnými změnami. Možná jen tou, že je o dva roky starší :o). Takže je pořád v naivní slupce a má pocit, že třídní učitelka musí své studenty po celý život ochraňovat, stále je v boji nejlepší a v lásce totálním nemehlem. V jejím "kmeni" je do ní stále zamilovaný Tetsu, dále se do ní zamiluje učitelský kolega a ona se opět zamiluje do jednoho učitele, který o ní moc zájmu nejeví a opět bude mít na něj konkurenci u svých kolegyň.
3. D se skládá z mnoha a mnoha žáků a opět, aby jste se ve třídě trošku orientovali, je zde partička 5-ti kluků, kterých se nabažíte asi nejvíce. A tato pětice se skládá: ze dvou lídrů: Hayta a Odagiriho. Hayto Yabuki je v prvním dojmu naprosto shodný se Shinem z první série, ale vzhled klame.. ano vlasy má podobně sestříhané a na začátku má stejně znuděné reakce, ale později zjišťujeme, že je naprosto výbušný a jedná bez rozmýšlení. Hraje jej Akanishi Jin. Odagiri Ruy na začátku nechodí do školy a vypomáhá někde na baru, později mu však Yankumi pomůže a donutí jej chodit do školy. Ruy je z bohaté rodiny a táta ho v jednom díle dokonce nechá doma zamknout... milá rodinka :o). K jeho povaze... ano, tady nacházíme trošku logiky a rozmýšlení... a zároveň naprosté nenadšení pro věc... tady je ta náhražka za Shina. Vzpomínáte si z první epizody na scénu, jak jdou kluci na hromadné rande s dívkami a všichni až na Juna si vezmou brýle pro chytřejší vzhled? Tak ve druhé řadě, když je Yankumi připravuje na přijímací řízení do práce, tak jim chce ukázat, jak na to a naše hlavní pětice je jako porota. Čtyři z nich si vezmou brýle (někdy i brýle s nosem a vousy), ale Ruy tam sedí bez brýlí a naprosto znuděný... jinak, můžu říci, že scénu, kdy Yabuki naznačuje Kumiko, aby si sedla, jsem si pustila nejméně 20x... skutečně je to velmi legrační scénka... (pokud o ni máte zájem - 7 ep kolem 10. minuty). Ruyho jinak hraje Kamenashi Kazuya.

A ještě něco k téhle dvojce Ruyho a Yabukiho... tihle dva se skvěle doplňují a na Yankuminy kořeny v Oedo rodině přijdou jako první, samozřejmě že bezhlavý Yabuki bude mít problém s prokecáváním, ale i to se dá zvládnout... tentokrát se totiž Yankumino pozadí nedostane úplně ke všem jako v první řadě. A pak už tu jsou jen tři, něco jako zbytek bandy.. prvním z této bandy zmíním Takedu Keityho, protože úplně na začátku bude mít pro Kumiko nejchápavější výrazy, tak si ho prostě všimnete.. a možná i díky tomu, že vypadá prostě.. jako hobit.. malý a roztomilý, který sám cítí, že moc silný není... ale později se pro lásku obětuje :o)... je hrán Koikem Teppeim, který je tedy, s prominutím, roztomilý prostě na každém obrázku ^_^. Čtvrtým zmíněným bude Tsuchiya Hikaru... toho též nepřehlédnete, protože je asi o hlavu vyšší, než všichni v jeho okolí, je naprosto klidný a vyrovnaný a hlavu si zchlazuje vějířkem, kterým se pořád ovíjí.. Je hrán Hayamim Mokomichim. A posledním je Hyuuga Kosuke... a ten se nám tak trošku ztrácí v okolí..., ale samozřejmě, že jednou se dostal do spatné společnosti a musel být zachráněn, ale jinak je spíše jen takovým doplňovacím faktorem hlavní pětky a zahrál si ho Koide Keisuke. A ještě bych se ráda zmínila o Kumai z první řady... zde už vystupuje jako majitel rodinné "restaurace" na ramen a je Kumičíním spojencem... také díky němu dali kluci Yankumi šanci...
(obrázek ze zmiňované oblíbené scénky.. Yabuki a jeho elegantní vzhled)
Samozřejmě, že všichni ve 3. D jsou v jádru dobří mají pouze strašnou smůlu na to, kam chodí.. Ale jinak se od předešlé 3. D vůbec neliší... skoro stejně jako celé dorama... Ale ještě na jeden rozdíl bych si vzpomněla.. když se kouknete na třídu v první řadě, tak při trošku přibarvení vypadá naprosto jako normální třída... ve druhé řadě vypadá kmenová třída 3. D jako ráj graffitů.. ale pokud se na to hodně zaměříte, tak si všimnete, že se ty obrázky neustále mění...

Hudba v pozadí je někdy nádherná a někdy... prostě taková, na kterou si zvyknete.. a když zazní, víte, co máte čekat. Opening je opět pouze ve znění Kumiko a má myslím o pár sekund více, než v předchozí řadě. Ending má krásný song No more cry, který mi v hlavě bude znít ještě velmi dlouho a když už nebude jen doplňovat děj, tak je k tomu videoklip, jak herci hrají... vypadá to na vybíjenou, ale moc dlouho jim to nevydrží... A u endingu vždycky čekám na záběr, jak se k míči přiženou Ryu a Yabuki a začnou se nad ním přetahovat...
Myslím, že dvojka se musí hodně srovnávat s jedničkou... jsou si totiž opravdu velmi podobné.. ale je zvláštní, že i když jsem je viděla ani ne v jednodenní pauze, tak se mi do sebe nepletou.. možná, že každá má něco do sebe. Jinak si zde užijete opravdu velmi mnoho srandy, styl vtipů se ani moc nezměnil a co se týče různých druhů scén... rvačky jsou zde o trošku horší (je jich o něco více.. a kluci mají vždycky nabitou pusu a obočí... VŽDYCKY!), scény s Yankuminími proslovy moc změnami neprošly.. scény hlubokých zamyšlení a scény, kde není nutno slov... tech je tu také mnoho.. A dále je zde přehršle scén: "ve špatném čase na špatném místě", "ve správný čas na správném místě." Prostě od všeho něco... Takže... 10 epizod čeká jen na to, až se do nich pustíte... a nezapomeňte na: Fight-oh! protože ani tohohle se Kumiko ještě nezbavila.
PS: druhá řada vám nestačí? Tak to mám pro vás dobrou zprávu, je tu ještě trojka.. u ní jsem teprve u třetí epizody a zatím je to... no, prostě jako vždycky, však to znáte ^_^.

Baka 11-14

23. července 2009 v 19:11 | Hime Uchiha |  Naruto-manga
já jsem to prostě nemohla vydržet xD tak to jsem dám no doufám,že se vám to bude líbituž toho není moc na překládání protože autorka toho moc nakresleného ještě nemá no tak si budem muset prostě počkat protože tohle jsou poslední stránky co jsou zatím vydané :-)
Baka 7-10

22. července 2009 v 20:23 | Hime Uchiha |  Naruto-manga
tak pokračování tohohle doujinshi konečně mě napadlo to sem dát no doufám,že budete spokojeni,ale radši vám to dám až pod perex.:-)

Gakuen Den 22

20. července 2009 v 18:14 | Hime Uchiha |  Naruto-manga
já už ani nestíhám překládat xD pořád nové díly a to je super tenhle se mi taky docela líbí xD tak doufám,že se bude líbit i tobě:-)


Gakuen Den 21

20. července 2009 v 1:07 | Hime Uchiha |  Naruto-manga
ani jsem nevěřila,že by další strana byla tak rychle,ale je to tak no tady u téhle jsem se docela zasmála tak doufám,že se vám bude líbit :-)


Gakuen Den 20

19. července 2009 v 19:09 | Hime Uchiha |  Naruto-manga
konečně po dlouhé a snad ještě delší době je tu další díl téhle mangy už jsem si myslela ,že nikdy nebude,ale dočkala jsem se a vy taky no tak už jenom přeji ať se vám líbí :-)


Baka 1-6

19. července 2009 v 17:30 | Hime Uchiha |  Naruto-manga
tak nová manga nad kterou jsem váhala hodně dlouho než jem se rozhodla ji přeložit,ale nakonec jsem ji přeložila ještě není uplně celá tak jsem zatím přeložila to co je dám vám sem prvních šest stran a potom zase přidám barevné jsou jenom po sedmou stranu pak jsou černobílé,ale ještě nwm kdy přidám další no tak si užijte mangu :-)Dreams come true 37

19. července 2009 v 17:16 | Hime Uchiha |  Naruto-manga
další díl no zase nic extra,ale aspoň něco doufám,že jednou toho bude víc :-)


Anděl a Ďábel 6-KONEC

18. července 2009 v 17:21 | Hime Uchiha |  Anděl a Ďábel
právě jsem se dodívala na Posledního Samuraje kterého jsem viděla aspoň desetkrát,ale stejně jsem to jako vždy emocionálně nevydržela,holt jsem ten typ co potřebuje k takovým filmům kapesníky no,ale už dost o tom je tady poslední díl a já jsem se ho snažila nějak splácat nwm jak se vám bude líbit,protože mělo být i víc částí,ale já mám zase tolik povídek,že některé budu muset předčasně dokončit,ale ještě nwm jak no doufám,že se vám díl bude líbit :-)